Opinie o mojej pracy

Swoją pracę wykonuję solidnie i z ogromnym zaangażowaniem. Moi uczniowie to ludzie na różnych szczeblach kariery. Nauczam dzieci i młodzież oraz kadrę menadżerską i medyczną.

Opinie o moich kursach

Przeczytaj co mówią moi byli i obecni kursanci

Dzięki kursowi technicznego języka angielskiego poznałem terminologię potrzebną mi w pracy i rozwijam moje zainteresowania.

Piotrek

Technolog, Konstruktor

Jestem bardzo zadowolona z prowadzonych przez Magdę zajęć z języka biznesowego. Magda mocno angażuje się w prowadzenie zajęć, często proponuje dodatkowe materiały oraz zawsze jest przygotowana do zajęć (zapoznaje się z tematami przed zajęciami, przygotowuje dodatkowe materiały). Bardzo cenię sobie elastyczność w doborze materiałów do nauki, zróżnicowanie formy zajęć oraz indywidualne podejście dostosowane do moich potrzeb oraz dyspozycyjności danego dnia. Magda na bieżąco komunikuje nad czym muszę jeszcze popracować, daje wskazówki oraz rozwija dane zagadnienia tak bym mogła zdobytą wiedzę wykorzystać w pracy. Często podaje konkretne przykłady/zagadnienia/słownictwo, z którymi mogę mieć styczność w miejscu pracy.

Agata

HR specialist

Jestem lekarzem z wieloletnim stażem. Pani Magda znacznie poszerzyła mój poziom angielskiego. Dzięki niej mogę czytać naukowe opracowania w języku angielskim.

Maria

Lekarz

Genialna lektorka. Zajęcia odbywałyśmy nawet na spacerze, łącząc przyjemność z pożytecznym. Szczerze polecam

Zuzanna

Zakupowiec w międzynarodowej firmie

Dzięki zajęciom z Panią Magdą rozwinąłem swój specjalistyczny angielski. Pomogło mi to w pracy zawodowej. Między innymi w pracy na aplikacjach i codziennych spotkaniach z osobami angielskojęzycznymi.

Przemysław

E-commerce Manager
Scroll to Top